Vany: Toto jsou hvězdy večera

Horká koupel po celém dni stráveném v práci či vana jako z pohádky, která pyšně zdobí koupelnový prostor. Jedno bez druhého by nemělo význam. Žádná vana přece není určena výlučně na okrasu. Musíme se však přiznat, že obvykle máme od jejího vzhledu velká očekávání.

Naladěni  na relaxaci

Romantickou atmosféru v koupelně nejrychleji zabezpečíme umístěním svíček kolem vany. Tlumené osvětlení znásobí intimní atmosféru. Lepší způsob jak vypnout na chvíli mysl snad ani neexistuje. Zregeneruje se přitom souběžně i unavené tělo. Silné umělé osvětlení může působit při snaze o relax rušivě. Vana tvoří ústřední téma koupelny, bez ní by to nebylo ono.

Rozmazlování smyslů

Koupelna je místem plných zážitků. Naše smysly jsou v ní zpravidla naplno aktivovány. Záleží nám, aby koupelnu zdobila příjemná vůně, aby se v ní bylo na co dívat a aby se naší pokožce a pleti dostalo v ní tolik péče, kolik si jen zaslouží. Vkusné zařízení a styl šitý na míru jsou dalším motivem k tomu, abychom se do vlastní koupelny zamilovali až po uši.

I staré vany jsou krásné

Samostatná vana na zvířecích nožičkách je hvězdou koupelen již mnoho desetiletí. Nezaměnitelné křivky se postarali originální vzhled, na kterém není nutné ani v současnosti nic vylepšovat. Nepřekonatelné designové řešení by se hodilo do mnoha domácností, nicméně je třeba si za něj cosi připlatit. Starší vany naštěstí mají stále svou hodnotu a dají se obnovit.

„Jezírko“ v koupelně

Profesionální rekonstrukcí získáme krásný kus a navíc se budeme moci pochlubit starožitným charakterem vany. Koupelna poskytuje prostor pro mnohé rafinované řešení, jedním z nich je i vana zapuštěná do podlahy. Pocit, že se jdeme vykoupat do jezírka, nás při pohledu na takovou vanu určitě nemine. Jinou specialitku nabízí vana obložená dřevem.

Která bude ta naše?

Při hledání vany se netřeba orientovat pouze na známé řetězce, které nabízejí zejména to, o co je standardně největší zájem. S nevšedně pojatými vanami nám ochotně pomohou v koupelnových studiích. Možnost objednat si něco extra, nás příjemně potěší. Láska na první pohled se může odehrát is vanou, nebo ještě lépe s designem vlastní koupelny jako celku. Počkejte si trpělivě na svou vyvolenou.